[CraftMc.Lt] - Artėjant šventėms [Informacija!]

Sveiki, mieli žaidėjai!

Artėjant švenčių progą:

Artėjant švenčių progą CraftMc.Lt - Administracija iš anksto linki jums šiltų ir jaukių nuotaikų bei nusprendė padaryti dar vienas Administratorių atrankas, nes iš pareigų buvo pašalintas NeedOf administratorius dėl taisyklių pažeidimo. Pagal mūsų nuosprendį atrankos vyks nuo: 2014.12.17 dienos iki 2014.12.30 dienos. Pildant ankėtą, būtina žinoti visas serverio bei forumo taisykles ir bent pagrindines serverio komandas, kuriomis reikės naudotis patekus į Administratoriaus posta. Anketas galite pildyti paspaudus: Pildyti Ankėtą

Informacija apie eventus bei dovanas švenčių progą:

Gruodzio 25 dieną serveryje atsiras komanda: /kit kaledos, parašius šią komanda gausite įvairių Itemų, kurie praskaidrins Jums nuotaika, o per naujuosius metus Gruodžio 31 dieną, galėsit rašyti komanda /kit naujieji bei nusiteleportuoti į Party kambary, kur bus fejerverkų šou /warp naujieji. 

Lauksime jūsų visų sutikti kalėdas bei naujuosius metus mūsų serveryje, nepamirškite pasikviesti savo draugus bei ateiti su nuotaikingą nuotaiką!

Paslaugų pirkimo informacija:  

Paslaugų pirkimas SMS, o perkant Elektronine Bankininkystę(50 % pigiau)Spauskite čia

Savo paslaugų galiojimą pasitikrinti galite paspaudžius: Spauskite čia:

 

Pagarbiai, CraftMc.Lt - Administracija 

Automatiška pagalbą užpildžius ankėtą: Spauskite čia 


Informacija
Paremdami mūsų projektą, paslaugas pirkti galite 16% pigiau per banką ar kitus apmokėjimo būdus! Išsirinkę paslaugą, paspauskite mygtuką Užsakyti ir pasirinkite Elektroninės Bankininkystės apmokėjimo būdą. Po apmokėjimo iš karto gausite užsakytą savo paslaugą. Tik nepamirškite perkant paslaugas būti prisijungusiam serveryje!
Norėdami mus paremti spauskite čia
Apklausa

Ar patinka Minecraft serverio dabartinis žemėlapis?

© CraftMC.LT 2021 | Visos teisės saugomos